Okoličná na Ostrove – urnová stena MODU-AL

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Okoličná na Ostrove

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Okoličná na Ostrove je vybudovaná od roku 2021.  Mesto reagovalo na rastúci záujem o kremácie na Slovensku.

Mesto sa rozhodlo pre stavbu modulárneho kolumbária MODU-AL s počtom 12 urnových schránok. Urnové bunky v kolumbáriu majú rozmer 60×40 cm a 40x40cm.

Nápisné dosky urnovej steny sú jednotné. Materiál nápisnej dosky je biely gres. Tento materiál je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam alebo nárazom. Bunky sú ošetrené poistnými a dekoračnými maticami proti prípadnému otvoreniu inými osobami.

 

Mesto si zvolilo typ písma nápisných dosiek Karpatia s povrchovou úpravou – bronz.

Kolumbárium v Okoličnej pri Ostrove efektívne využilo priestor cintorínu. V prípade zvýšeného záujmu o kolumbárium mesto do budúcna môže vybudovať ďalšie urnové steny.

Do jednej urnovej bunky sa vmestia od dvoch až do štyroch urien s popolom zosnulých.  Kolumbárium MODU-AL je navrhnuté tak, aby odolalo prírodným živlom a chránilo urny pred poškodením alebo krádežou.

 

TYP MODU-AL

  • Ozdobné urny na popol zosnulých sú dostupné v rôznych prevedeniach. Informácie o urnách je možné získať v najbližšom krematóriu či v pohrebnej službe, kde školený personál poradí s výberom správnej urny.
  • Kremácia a urnová bunka je cenovo dostupné riešenie: Kolumbárium – urnová stena MODU-AL v Okoličnej  na Ostrove môže byť cenovo výhodným riešením pre tých, ktorí hľadajú dôstojné a dostupné miesto posledného odpočinku pre svojich blízkych. Náklady na urnovú bunku v kolumbáriu sú nižšie ako náklady spojené s tradičným pohrebom.

 

Kliknutím na odkaz zobrazíte ilustračné video objednávania, výroby až osadenia a nápisnej dosky na kolumbáriu – urnovej stene -> https://youtu.be/vsNS5s_yWz8

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Nových Zámkoch  -> https://modual.eu/fotogaleria-cpt/nove-zamky/

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Čadci  -> https://modual.eu/fotogaleria-cpt/cadca/

 

Ak Vás zaujímajú informácie z oblasti urnového pochovávania alebo novinky inovatívneho systému MODU-AL, kontaktujte nás prostredníctvom emailu – info@modual.eu. Pracovníci kontaktného centra Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie.

#kolumbárium #urnová stena #kremácia #krematórium #pohreb #urna #urnová bunka #modu-al #kamenár #kamenárstvo #náhrobný kameň

https://www.okolicnanaostrove.sk/