Praha Modřany – urnová stena MODU-AL

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Praha Modřany

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Praha Modřany vybudovali v roku 2023.  Mesto reagovalo na rastúci záujem o kremácie v Českej republike.

Mesto sa rozhodlo pre stavbu modulárneho kolumbária MODU-AL s počtom 39 urnových schránok vo dvoch samostatne stojacich jednostranných kolumbáriách. Urnové schránky sú v rozmeroch 40×60 a 40x40cm Nachádzajú sa v dvoch samostatne stojacich urnových stenách. Jedna z dvoch urnových stien je dotvorená priehľadnými bunkami.

Nápisné dosky druhej urnovej steny vyzerajú jednotne. Materiál nápisnej dosky je biely gres. Tento materiál je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam alebo aj nárazom. K bunkám prislúchajú poistné a tiež aj dekoračné matice proti prípadnému otvoreniu inými osobami.

 

Mesto si zvolilo typ písma nápisných dosiek Romano s povrchovou úpravou – čierne zlato.

V prípade zvýšeného záujmu o kolumbárium mesto do budúcna môže vybudovať ďalšie urnové steny.

Do jednej urnovej bunky sa vmestia až dve urny s popolom zosnulých. Bunky s rozmerom 60×60 cm sú určené až pre 5 urien s popolom zosnulých. Kolumbárium MODU-AL sme navrhli tak, aby odolalo prírodným živlom a chránilo urny pred poškodením alebo krádežou.

 

TYP MODU-AL

  • Ozdobné urny na popol zosnulých nájdete v rôznych prevedeniach. Informácie o urnách získate v najbližšom krematóriu či v pohrebnej službe. Školený personál poradí s výberom správnej urny.
  • Kremácia a urnová bunka je cenovo dostupné riešenie: Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Praha Modřany je cenovo výhodným riešením. Tí, čo hľadajú dôstojné a dostupné miesto posledného odpočinku pre svojich blízkych. Náklady na urnovú bunku v kolumbáriu sú nižšie ako náklady spojené s tradičným pohrebom.

 

Kliknutím na odkaz zobrazíte ilustračné video objednávania, výroby až osadenia a nápisnej dosky na kolumbáriu – urnovej stene -> TU 

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Nových Zámkoch  ->  TU

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Čadci  -> TU

 

Ak Vás zaujímajú informácie z oblasti urnového pochovávania alebo novinky inovatívneho systému MODU-AL, kontaktujte nás prostredníctvom emailu – info@modual.eu. Pracovníci kontaktného centra Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie.

#kolumbárium #urnová stena #kremácia #krematórium #pohreb #urna #urnová bunka #modu-al #kamenár #kamenárstvo #náhrobný kameň