Sekule – urnová stena MODU-AL

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Sekule

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Sekule vybudovali v roku 2024.  Mesto reagovalo na rastúci záujem o kremácie na Slovensku.

Mesto sa rozhodlo pre stavbu dvoch modulárnych kolumbárií MODU-AL s celkovým počtom 18 urnových schránok. Urnové schránky sú v rozmere 40×60 cm a 40×40 cm.

Nápisné dosky urnovej steny vyzerajú jednotne. Materiál nápisnej dosky je biely gres. Tento materiál je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam alebo aj nárazom. K bunkám prislúchajú  poistné a tiež aj dekoračné matice proti prípadnému otvoreniu inými osobami.

Mesto si zvolilo typ písma nápisných dosiek Elegants s povrchovou úpravou – čierne zlato.

V prípade zvýšeného záujmu o kolumbárium mesto do budúcna môže vybudovať ďalšie urnové steny.

Do jednej urnovej bunky sa vmestia až dve urny s popolom zosnulých. Bunky s rozmerom 40×60 cm sú určené až pre 5 urien s popolom zosnulých. Kolumbárium MODU-AL sme navrhli tak, aby odolalo prírodným živlom a chránilo urny pred poškodením alebo krádežou.

TYP MODU-AL:

Ozdobné urny na popol zosnulých nájdete v rôznych prevedeniach. Informácie o urnách získate v najbližšom krematóriu či v pohrebnej službe. Školený personál poradí s výberom správnej urny.
Kremácia a urnová bunka je cenovo dostupné riešenie. Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Sekule môže byť cenovo výhodným riešením pre tých, ktorí hľadajú dôstojné a dostupné miesto posledného odpočinku pre svojich blízkych. Náklady sú na urnovú bunku v kolumbáriu nižšie ako náklady spojené s tradičným pohrebom.

Kliknutím na odkaz zobrazíte ilustračné video objednávania, výroby až osadenia a nápisnej dosky na kolumbáriu – urnovej stene -> TU 

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Nových Zámkoch  ->  TU

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Čadci  -> TU

Ak Vás zaujímajú informácie z oblasti urnového pochovávania alebo novinky inovatívneho systému MODU-AL, kontaktujte nás prostredníctvom emailu – info@modual.eu. Pracovníci kontaktného centra Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie.

#kolumbárium #urnová stena #kremácia #krematórium #pohreb #urna #urnová bunka #modu-al #kamenár #kamenárstvo #náhrobný kameň