Svitavy – urnová stena MODU-AL CZ

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Svitavy

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Svitavy vybudovali v roku 2024.  Mesto reagovalo na rastúci záujem o kremácie v Českej republike.

Mesto sa rozhodlo pre stavbu priestranného urnového hája MODU-AL s celkovým počtom 90 buniek. Urnový háj pozostáva z jedného jednostranného kolumbária s rozmerom buniek 40×40 cm, dvoch jednostranných kolumbárií s rozmerom urnových  buniek 40×60. Tieto jednostranné kolumbáriá firma MODU-AL vytvorila so sklenenými vitrínami. Urnový háj Svitavy uzatvárajú štyri solitéry LUXURY s rozmerom buniek 40×40 cm. Urnový háj v meste Svitavy elegantne dotvára vysoký modul na pálenie sviečok a vysoký vázový modul v celkovom počte dva kusy z každého modulu.

Nápisné dosky urnovej steny vyzerajú jednotne. Materiál nápisnej dosky je biely gres. Tento materiál je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam alebo aj nárazom. K bunkám prislúchajú  poistné a tiež aj dekoračné matice proti prípadnému otvoreniu inými osobami.

 

Mesto si zvolilo typ písma nápisných dosiek Romano s povrchovou úpravou – čierne zlato.

V prípade zvýšeného záujmu o kolumbárium mesto do budúcna môže vybudovať ďalšie urnové steny.

Do jednej urnovej bunky sa vmestia až dve urny s popolom zosnulých. Bunky s rozmerom 40×60 cm sú určené až pre 5 urien s popolom zosnulých. Kolumbárium MODU-AL sme navrhli tak, aby odolalo prírodným živlom a chránilo urny pred poškodením alebo krádežou.

 

TYP MODU-AL

  • Ozdobné urny na popol zosnulých nájdete v rôznych prevedeniach. Informácie o urnách získate v najbližšom krematóriu či v pohrebnej službe. Školený personál poradí s výberom správnej urny.
  • Kremácia a urnová bunka je cenovo dostupné riešenie. Kolumbárium – urnová stena MODU-AL Svitavy je cenovo výhodným riešením pre tých, ktorí hľadajú dôstojné a dostupné miesto posledného odpočinku pre svojich blízkych. Náklady na urnovú bunku v kolumbáriu sú nižšie ako náklady spojené s tradičným pohrebom.

 

Kliknutím na odkaz zobrazíte ilustračné video objednávania, výroby až osadenia a nápisnej dosky na kolumbáriu – urnovej stene -> TU 

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Nových Zámkoch  ->  TU

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Čadci  -> TU

 

Ak Vás zaujímajú informácie z oblasti urnového pochovávania alebo novinky inovatívneho systému MODU-AL, kontaktujte nás prostredníctvom emailu – info@modual.eu. Pracovníci kontaktného centra Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie.

#kolumbárium #urnová stena #kremácia #krematórium #pohreb #urna #urnová bunka #modu-al #kamenár #kamenárstvo #náhrobný kameň