Dlhé nad Cirochou – urnová stena MODU-AL

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL v Dlhej nad Cirochou

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL v Dlhej nad Cirochou je vybudovaná od roku 2023.  Obec reagovala na rastúci záujem o kremácie na Slovensku.

Obec sa rozhodla pre stavbu modulárneho kolumbária MODU-AL s počtom 21 urnových schránok. Urnové bunky v kolumbáriu sú v rozmere 40×40 cm a 40 x 60 cm.

Nápisné dosky urnovej steny sú jednotné. Materiál nápisnej dosky je biely gres. Tento materiál je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam alebo nárazom. Každá bunka obsahuje poistné a dekoračné maticami proti prípadnému otvoreniu inými osobami.

 

Mesto si zvolilo typ písma nápisných dosiek Karpatia s povrchovou úpravou – čierne zlato.

Do jednej urnovej bunky v rozmere 40×40 cm sa vmestia dve urny.  Do buniek v rozmere 40×60 umiestnite až štyri urny s popolom zosnulých. Kolumbárium MODU-AL sme navrhli tak, aby odolalo prírodným živlom a chránilo urny pred poškodením alebo krádežou.

 

TYP MODU-AL

  • Ozdobné urny na popol zosnulých môžete nájsť v rôznych prevedeniach. Informácie o urnách získate v najbližšom krematóriu či v pohrebnej službe. Školený personál poradí s výberom správnej urny.
  • Kremácia a urnová bunka = cenovo dostupné riešenie. Kolumbárium – urnová stena MODU-AL v Dlhé nad Cirochou môže byť cenovo výhodným riešením pre tých, ktorí hľadajú dôstojné a dostupné miesto posledného odpočinku pre svojich blízkych. Kolumbárium predstavuje nižšie náklady na urnovú bunku ako náklady spojené s tradičným pohrebom.

 

Kliknutím na odkaz zobrazíte ilustračné video objednávania, výroby až osadenia a nápisnej dosky na kolumbáriu – urnovej stene -> https://youtu.be/vsNS5s_yWz8

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Nových Zámkoch  -> https://modual.eu/fotogaleria-cpt/nove-zamky/

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Čadci  -> https://modual.eu/fotogaleria-cpt/cadca/

 

Ak Vás zaujímajú informácie z oblasti urnového pochovávania alebo novinky inovatívneho systému MODU-AL, kontaktujte nás prostredníctvom emailu – info@modual.eu. Pracovníci kontaktného centra Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie.

#kolumbárium #urnová stena #kremácia #krematórium #pohreb #urna #urnová bunka #modu-al #kamenár #kamenárstvo #náhrobný kameň

https://www.dlhenadcirochou.sk/

www.urnovyhaj.sk/zavod