Pärnu – Estónsko – urnová stena MODU-AL

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL v Pärnu

Kolumbárium – urnová stena MODU-AL v Estónskom meste Pärnu vybudovaná od roku 2023. Na mieste budúceho urnového háju stojí prvá zo štyroch plánovaných urnových stien.
Urnové steny majú kapacitu 90 urnových miest. Urnové schránky sú v rozmeroch 40x40cm.

Nápisné dosky urnovej steny sú jednotné. Materiál nápisnej dosky je biely gres. Tento materiál je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam alebo prípadným nárazom. Bunky boli ošetrené poistnými a dekoračnými maticami proti prípadnému otvoreniu inými osobami.

Urnová stena v meste Pärnu sa nachádza v obkolesení vysokých ihličnanov, ktoré sú pre túto lokalitu typické. Takto sa podarilo vytvoriť príjemný vzhľad cintorína a v kombinácií s urnovou stenou MODU-AL vytvára elegantné a dôstojné miesto posledného odpočinku zosnulých.

V prípade zvýšeného záujmu o urnové steny mesto do budúcna môže vybudovať ďalšie urnové steny. Do jednej urnovej bunky sa vmestia až dve urny s popolom zosnulých. Kolumbárium MODU-AL navrhujeme tak, aby odolalo prírodným živlom a zároveň chránilo urny pred poškodením alebo krádežou.

 

Kliknutím na odkaz zobrazte ilustračné video objednávania, výroby až osadenia nápisnej dosky na kolumbáriu – urnovej stene -> TU 

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Nových Zámkoch  ->  TU

Pozrite si tiež fotogalériu zrealizovaného urnového hája v Čadci  -> TU

 

Ak Vás zaujímajú informácie z oblasti urnového pochovávania alebo novinky inovatívneho systému MODU-AL, kontaktujte nás prostredníctvom emailu – info@modual.eu. Pracovníci kontaktného centra Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie namieru.

#kolumbárium #urnová stena #kremácia #krematórium #pohreb #urna #urnová bunka #modu-al #kamenár #kamenárstvo #náhrobný kameň